Spoštovane kolegice in kolegi, ljubiteljice in ljubitelji starodobnih vozil

Mednarodna organizacija FIVA, katere uradni zastopnik v Sloveniji je Zveza SVS, je pred leti izvedla široko socio-ekonomsko raziskavo o prisotnosti in o uporabi starodobnih vozil. Podatki so se z leti spremenili zato FIVA ponovno izvaja takšno raziskavo, tokrat s pomočjo spletne tehnologije in za nas v slovenskem jeziku. Zbrani podatki bodo pokazali koliko nas je, kako pomembni smo za gospodarstvo države in kako smo aktivni s starodobnimi vozili.

Obdelani podatki bodo uporabljeni za lobiranje pri odločevalcih v Evropi, v svetu in v Sloveniji. Zato menimo, da je zelo pomembno, da v čim večjem številu in z dobrimi podatki sodelujemo v raziskavi.

Vabimo vas, da kliknete na spodnjo povezavo in čim bolj podrobno odgovorite na postavljena vprašanja in na ta način pomagate ustvariti ustrezno sliko o starodobništvu v Sloveniji in po svetu. Vprašalnik je v Slovenščini in preprost za uporabo, ne bo vam vzel veliko časa.

Hvala za sodelovanje.

Zveza SVS