Predsednik srbske zveze SSIV, g. Dalibor Ružić, predsednik hrvaške zveze HROS, g. Antun Presečki in predsednik slovenske zveze SVS, g. Janko Uratnik s sodelavci so se v Beogradu sestali na rednem srečanju zvez društev starodobnih vozil s področja nekdanje skupne države. Razpravljali so o načinih za zagotavljanje nadaljnje mobilnosti starodobnih vozil v njihovi državi in o izzivih in vplivih novih tehnologij in okoljevarstvenih zahtev na uporabo starodobnih vozil.

V okviru srečanja so imeli tudi delovni sestanek s šefom kabineta zunanjega ministrstva Republike Srbije dr. Vladimirjem Ilićem in njegovimi sodelavci. Razpravljali so o tem kako lahko pomagajo lastnikom starodobnih vozil v Srbiji, kjer razmere trenutno niso najbolj prijazne do starodobnih vozil.

Srečanje je bilo zelo uspešno in Izkušnje so zelo dobre, zato bodo takšno srečanje čimprej ponovili, predvidoma na Hrvaškem.